Celková kapacita konference je již překročena a další registrace nejsou možné.

 

8:00-9:00

Registrace

9:00-9:30

Úvod

9:30-10:00

Přestávka

10:00-11:00

Workshopy blok 1 (anotace na samostatné stránce)

1A – Libor Klubal – Programujeme s tabletem (workshop plně obsazen)

1B – Vojtěch Gybas – Odvrácená strana Keynote – jak na tvorbu vlastních .gif animací?

1C – Miroslav Dvořák – Moderní spolupráce v Office 365 (workshop plně obsazen)

1D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Úniková místnost (workshop plně obsazen)

1E – Jitka Rambousková – Užitečné nástroje pro výuku matematiky (workshop plně obsazen)

1F – Bára Meskařová – iPad ve školní družině

1G – Lenka Skýbová – Se slovními mraky v oblacích

1H – Vernier – Zkoumáme svět z pohledu chemika

1I – Tatiana Havlásková – Včelka ve využití v předškolním vzdělávání

1J – Jan Kučeřík – MDM vzdálená správa – úvod do problematiky

1K – Patrik Kavecký – Roboti aneb programování pro každého (workshop plně obsazen)

1L – Zuzana Klimešová – Lego WeDo na základní škole

11:00-12:00

Workshopy blok 2 (anotace na samostatné stránce)

2A – Libor Klubal – Aktivizace žáků pomocí tabletu (workshop plně obsazen)

2B – Vojtěch Gybas – Proč využívat iPady (nejen) u žáků s SVP

2C – Miroslav Dvořák – Minecraft ve výuce

2D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – S Alenkou a Micro:bitem do říše gramotností

2E – Jitka Rambousková – Jednoduché 3D modelování (workshop plně obsazen)

2F – Bára Meskařová – Animace pro žáky nižšího stupně (workshop plně obsazen)

2G – Lenka Skýbová – Kritické myšlení a iPad (workshop plně obsazen)

2H – Vernier – Zkoumáme lidské tělo

2I – Tatiana Havlásková – Scratch jr.

4J – Jan Kučeřík – MDM Mosyle – uživatelské prostředí

2K – Patrik Kavecký – Roboti aneb programování pro každého

2L – Zuzana Klimešová – Lego WeDo na základní škole

12:00-13:30

Oběd

13:40-14:40

Worskhopy blok 3 (anotace na samostatné stránce)

3A – Libor Klubal – Programujeme s tabletem

3B – Vojtěch Gybas – Odvrácená strana Keynote – jak na tvorbu vlastních .gif animací?

3C – Miroslav Dvořák – Miroslav Dvořák – Moderní spolupráce v Office 365

3D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Úniková místnost (workshop plně obsazen)

3E – Jitka Rambousková – Užitečné nástroje pro výuku matematiky (workshop plně obsazen)

3F – Bára Meskařová – iPad ve školní družině

3G – Lenka Skýbová – Se slovními mraky v oblacích (workshop plně obsazen)

3H – Vernier – Názorné experimenty do výuky fyziky

3I – Tatiana Havlásková – Včelka ve využití v předškolním vzdělávání

1J – Jan Kučeřík – MDM vzdálená správa – úvod do problematiky

2K – Patrik Kavecký – Roboti aneb programování pro každého

3L – Zuzana Klimešová – Lego WeDo na základní škole

14:40-15:40

Workshopy blok 4 (anotace na samostatné stránce)

4A – Libor Klubal – Aktivizace žáků pomocí tabletu (workshop plně obsazen)

4B – Vojtěch Gybas – Proč využívat iPady (nejen) u žáků s SVP

4C – Miroslav Dvořák – Minecraft ve výuce

4D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – S Alenkou a Micro:bitem do říše gramotností

4E – Jitka Rambousková – Jednoduché 3D modelování (workshop plně obsazen)

4F – Bára Meskařová – Animace pro žáky nižšího stupně (workshop plně obsazen)

4G – Lenka Skýbová – Kritické myšlení a iPad (workshop plně obsazen)

4H – Tomáš Javorčík – Kompetenční rámec DicCompEdu

4I – Tatiana Havlásková – Scratch jr.

4J – Jan Kučeřík – MDM Mosyle – uživatelské prostředí

4K – Patrik Kavecký – Roboti aneb programování pro každého

4L – Zuzana Klimešová – Lego WeDo na základní škole

15:40-16:00

Ukončení konference, neformální debata

 

Změna programu vyhrazena.

II. ročník konference podpořili: