8:00-9:00

Registrace

9:00-9:30

Úvod

9:30-10:00

Přestávka

10:00-11:00

Workshopy blok 1 (anotace na samostatné stránce)

1A – Libor Klubal – Tvoříme animovaný film na tabletu a mobilním telefonu (workshop obsazen)

1B – Vojtěch Gybas, Veronika Černotová – Greenscreen by Do Ink (klíčujeme se zeleným plátnem ve výuce) (workshop obsazen)

1C – Pavel Gavenda – Tvorba filmu v iMovie (workshop obsazen)

1D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Rozšířená realita v praxi (workshop obsazen)

1E – Jitka Rambousková – iPad v matematice a matematika v iPadu (workshop obsazen)

1F – Patrik Kavecký – GarageBand

1G – Lenka Skýbová – Čtenářská dovednost s využitím iPadu (workshop obsazen)

1H – Vítězslav Vrobel – Ozoboti (workshop obsazen)

11:00-12:00

Workshopy blok 2 (anotace na samostatné stránce)

2A – Libor Klubal – Programování na tabletech (workshop obsazen)

2B – Vojtěch Gybas, Veronika Černotová – Greenscreen by Do Ink (workshop obsazen)

2C – Karel Klatovský – Minecraft ve výuce

2D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Rozšířená realita v praxi

2E – Jitka Rambousková – iPad v matematice a matematika v iPadu (workshop obsazen)

2F – Lucie Fojtíková, Natálie Nevřelová – QR kódy v praxi (workshop obsazen)

2G – Lenka Skýbová – Čtenářská dovednost s využitím iPadu (workshop obsazen)

2H – Zuzana Klimešová – Lego WeDo

12:00-13:30

Oběd

13:40-14:40

Worskhopy blok 3 (anotace na samostatné stránce)

3A – Patrik Kavecký – M-bot je prostě skvělý robot (workshop obsazen)

3B – Lucie Fojtíková, Natálie Nevřelová – Online nástroje pro hodnocení a zpětnou vazbu žáků (workshop obsazen)

3C – Pavel Gavenda – Tvorba filmu v iMovie (workshop obsazen)

3D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Práce s fotografiemi

3E – Jitka Rambousková – Učebna Google (workshop obsazen)

3F – Tatiana Havlásková – Včelka – Robotická hračka pro nejmenší

3G – Lenka Skýbová – Čtenářská dovednost s přírodovědě/přírodopise (workshop obsazen)

3H – Karel Klatovský – Mějte své přípravy pořád při sobě

14:40-15:40

Workshopy blok 4 (anotace na samostatné stránce)

4A – Libor Klubal – Když se robot kutálí (workshop obsazen)

4B – Vojtěch Gybas, Veronika Černotová – Využití iPadu u žáků s SVP (workshop obsazen)

4C – Patrik Kavecký – Využití tabletu na střední škole

4D – Petra Boháčková, Bohuslav Hora – Práce s fotografiemi (workshop obsazen)

4E – Pavel Gavenda – iMovie pro pokročilé (workshop obsazen)

4F – Karel Klatovský – Písemky, co se opravují samy (workshop obsazen)

4G – Zuzana Klimešová – Lego WeDo (workshop obsazen)

4H – Alena Rajnochová – Digitální portfolio žáků (workshop obsazen)

15:40-16:00

Ukončení konference, neformální debata

 

Změna programu vyhrazena.

I. ročník konference podpořili: